Otsime QLA'sse julgeid, innovatiivseid, ambitsioonikaid, tugeva tööeetikaga ning võitmisele suunitletud inimesi

Christopher Voolaid

Founder | CEO | Tegevjuht

Sündisin Paides, Eestis.

Juba 15-aastaselt sündis minu peas mõte luua ettevõte, mis oleks mitte ainult inspireeriv, vaid ka innovaatiline ja jätkusuutlik.

Noorukina teenisin Logistikapataljonis, kogesin restoranide maailma ning õppisin müüki, turundust ja juhtimist nii Eestis kui ka välismaal enne, kui alustasin karjääri finantsmaailmas.

Täna olen ettevõtja, asutaja, tegevjuht, isa & investor QLA Group’is, QLA Insurance’s ja juhin ka QLA Podcasti

Miks ma asutasin QLA ja milline on selle taga olev idee või missioon?

QLA eesmärk on muuta äri-ja finantsmaastik efektiivsemaks, jätkusuutlikumaks pakkudes parimaid finantstooteid ning tagades erakordset kliendikogemust. Aitame ettevõtetel suurendada kasumit samaaegselt vähendades tööjõu voolavust juhtimiskonsulteerimisega, tehingute nõustamisega, kogumiskindlustusega, EU toetustega. Lisaks aitame inimestel kasvatada varasid jätkusuutlikult ning pikaajaliselt nii III samba kui ka kindlustustoodetega.

Meie prioriteet on veenduda, et meie inimesed ja kliendid saavutaksid enda eesmärgid.

Milline inimene on Chris?

Ma ootan endalt alati parimat, excellenci, high performance’t. Meeldib suurelt mõelda, tegutseda ja võita. Mina, mu tervis ja pere ennekõige, siis kõik muu.

Mis kõnetab Sind finantsmaailma juures?

Finantsteenuste valdkond on maailma üks suurim sektoreid ja võimalusi on palju, alates varahaldustest kuni makselahendusteni välja.

Kõnetab see, et saan inimestele tulemusi, kasu tuua. Aidata finantseesmärke saavutada. Aitada raha & varade kasvatamisega. Kõnetab ka see, et saan jagada teadmisi & oskusi nii enda kui teiste suurte tegijate kogemustest. 

Lemmik quote?

“Be The Best You Can F Possibly Be”